ТДВ "Експрес Страхування"

ТДВ "Експрес Страхування"

ТДВ «Експрес Страхування» було засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО».
Страхова компанія «Енергорезерв»

Страхова компанія «Енергорезерв»

Компанія  пропонує  юридичним та фізичним особам послуги добровільного та обов’язкового страхування, на які Державною Комісією з регулювання ринків фінансових послуг України видані відповідні безстрокові ліцензії.
СК "Мега-Гарант"

СК "Мега-Гарант"

“МЕГА-ГАРАНТ” –  це надійна та стабільна страхова компанія, що має активні ділові та партнерські зв’язки, орієнтована на динамічний розвиток та миттєве вирішення потреб клієнтів.
СК "ПОІНТ"

СК "ПОІНТ"

Страхова компанія «Поінт» є публічним акціонерним товариством з досвідом роботи більше 7 років, що надає широкий спектр страхових послуг приватним особам і компаніям для захисту від найрізноманітніших ризиків.
Компанія «СОС Сервіс Україна»

Компанія «СОС Сервіс Україна»

Напрям діяльності компанії «СОС Сервіс Україна» - надання послуг інформаційного асистансу, технічного асистансу, юридичного асистансу, медичного асистансу, аварійно-комісарської служби юридичним і фізичним особам, як на території України, так і на території Європи.
АСК «Омега»

АСК «Омега»

АСК «Омега» розпочала свою діяльність у 1994 році. На сьогодні компанія має репутацію надійного партнера на страховому рынку України. Динамічний розвиток компанії сформував серйозну клієнтську базу та професійну команду.
Страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп»

Страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп»

Страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» – це надійна страхова компанія загальнонаціонального масштабу, яка постійно розвивається та працює на страховому ринку України з 1997 року, а з 2005 року – входить до складу потужної європейської фінансової структури Vienna Insurance Group.
ТДВ "Альянс Україна"

ТДВ "Альянс Україна"

Компанія входить до групи Allianz, яка вже 130 років забезпечує надійним страховим захистом мільйони клієнтів по всьому світу. Поєднуючи міжнародний та український досвід з управління ризиками та можливостями, Allianz Україна допомагає своїм клієнтам впевнено рухатися вперед і вгору у житті та бізнесі.
Компанія "ТВТ - Страховий брокер"

Компанія "ТВТ - Страховий брокер"

Компанія "ТВТ - Страховий брокер" є незалежним консультантом, який надає послуги ризик менеджменту для своїх клієнтів. Інтереси цих компаній ТОВ "ТВТ - Страховий брокер" представляє у своїй роботі зі страховими компаніями, а також при складанні програм страхування і при врегулюванні збитків.
Страхова компанія “Бенєфіт”

Страхова компанія “Бенєфіт”

Страхова компанія “Бенєфіт” – це високий рівень обслуговування, вміння професійно розробити оптимальну програму страхування для кожного клієнта та гарантія своєчасних виплат страхових відшкодувань.
Страхова компанія «ІнтерЕкспрес»

Страхова компанія «ІнтерЕкспрес»

ПрАТ СК «ІнтерЕкспрес» успішно працює на страховому ринку України з 2004 року та надає послуги з майнового, особистого страхування та страхування відповідальності.
Страхова компанія «Схід-Захід»

Страхова компанія «Схід-Захід»

Страхова компанія «Схід-Захід» здійснює страхування приватного майна та  майна для юридичних осіб. Експрес страхування приватного майна. Продукт,  за яким Ви зможете обрати страховий захист у будь-якій комбінації із запропонованих ризиків. Страхування  майна для юридичних осіб. Ми компенсуємо збитки, яких Страхувальник – юридична особа можете зазнати внаслідок пошкодження чи втрати рухомого чи нерухомого майна, як введеного в експлуатацію, так і в процесі будівництва.
Страхова компанія “УЛЬТРА”

Страхова компанія “УЛЬТРА”

Страхова компанія “УЛЬТРА” здійснює активну страхову діяльність на ринку України з 2004 року. Ми надаємо 14 видів страхування, серед яких автострахування, страхування від нещасних випадків, майнове страхування та інші. На кожен вид страхування маємо ліцензії, видані Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України. Наш головний офіс знаходиться у Києві.
СТРАХОВА КОМПАНІЯ "АМАЛЬТЕЯ"

СТРАХОВА КОМПАНІЯ "АМАЛЬТЕЯ"

Ми знаємо як зробити Ваше життя безпечнішим та комфортнішим, тому що ми звикли мати справу з ризиками і гарантуємо Вам захищеність.
Страхова компанія "Раритет"

Страхова компанія "Раритет"

Наша Місія – «Оберігаємо все, що Ви цінуєте!»

Мета Страхової компанії «Раритет» - забезпечити надійний страховий захист клієнтів шляхом надання якісних,  доступних та  своєчасних  страхових послуг.

Страхова компанія «Раритет» здійснює страхову діяльність з 1999 року.

Страхова компанія «Варто»

Страхова компанія «Варто»

СК «Варто» - єдина страхова компанія, яка спеціалізується виключно у сфері медичного страхування та захисту від нещасних випадків. Це гарантує можливість досконалого обслуговування наших клієнтам в цьому напрямку.
ПРАТ “ІННОВАЦІЙНИЙ СТРАХОВИЙ КАПІТАЛ”

ПРАТ “ІННОВАЦІЙНИЙ СТРАХОВИЙ КАПІТАЛ”

ПРАТ «Інноваційний страховий капітал» більше 15 років існує на українському страховому ринку і має 27 ліцензій на страхування:

10 – з обов’язкових видів;

17 – за добровільними видами.

CK «Мотор-Гарант»

CK «Мотор-Гарант»

Страховая компания «Мотор-Гарант» имеет 21 лицензию на осуществление страховой деятельности по видам страхования: КАСКО, ОСАГО, добровольное автострахование, страхование выезжающих за рубеж, медицинское страхование, страхование от несчастных случаев, страхование имущества, страхование владельцев оружия и другие.
СК «Евроинс Украина»

СК «Евроинс Украина»

Стратегия ЧАО «СК «Евроинс Украина» предусматривает деятельность во всех секторах украинского страхового рынка. Компания имеет лицензии на предоставление страховой защиты практически по всему спектру добровольного и обязательного страхования.
ТДВ «НІКО Страхування»

ТДВ «НІКО Страхування»

ТДВ "НІКО Страхування" входить до складу Групи Компаній "НІКО".
Має ліцензії на 17 добровільних та 8 обов’язкових видів страхування.
Надає якісний перестраховий захист взятих  на страхування ризиків, який забезпечують партнерські зобов’язання відомих страхових та перестрахових компаній.
Страхова компанія "Велес"

Страхова компанія "Велес"

Страхова компанія "Велес" - фінансова установа, яка надає широкий спектр страхових послуг на страховому ринку України. СК "Велес" є членом Ліги страхових організацій України. Гарантією виконання зобов'язань компанії перед клієнтами є надійна система перестрахування.
Cтрахова компанія "Трансмагістраль"

Cтрахова компанія "Трансмагістраль"

На сьогодні СК “Трансмагістраль” є універсальним страховиком, що здійснює страхування, представленими на ринку України.
Ріст фінансових показників СК “Трансмагістраль” дозволяє їй вже кілька років поспіль входити до 100 кращих компаній.
Головний офіс розташовано у м.Київ.
Страхова компанія «КРОНА»

Страхова компанія «КРОНА»

На ринку України страхова компанія «КРОНА» з'явилась в березні 2000 року. Компанія заснована кількома засновниками, серед котрих «Енергобанк», «Києвінерго» і «НПФ «Києвінерго».
Страховик «КРОНА» на даний момент має 11 філій і 2 представництва по Україні.

Компания «ВиДи-Страхование»

Компания «ВиДи-Страхование»

Компания «ВиДи-Страхование» входит в состав «ВиДи Груп», которая в течение многих лет является активным участником автомобильного бизнеса Украины, входит в число лидеров на рынке легковых автомобилей и выступает официальным дилером автомобильных брендов с мировым именем.
СК "Арсенал"

СК "Арсенал"

ПрАТ СК "Арсенал" - Арсенал інструментів для Вашого спокою.
Страхова компанія “СПЕЙР”

Страхова компанія “СПЕЙР”

Товариство з додатковою відповідальністю “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “СПЕЙР”
Страхова компанія «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Страхова компанія «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Стратегічною метою компанії є створення універсальної страхової компанії європейського рівня, здатного оперативно надавати своїм клієнтам якісне і комфортне обслуговування в галузі страхування. Стати одним з лідерів українського ринку страхування, закріпити репутацію надійної, професійної компанії, що динамічно розвивається.

Страховая компания «КВОРУМ»

Страховая компания «КВОРУМ»

Страховая компания «КВОРУМ» - это проект, который создан и развивается командой профессионалов, имеющих многолетний опыт работы на страховом рынке.
ОДО "Страховое общество "Мегаполис"

ОДО "Страховое общество "Мегаполис"

Товариство з додатковою відповідальністю Страхова Компанія "МЕГАПОЛІС" компанія, яка займається класичним ризиковим страхуванням на страховому ринку України.
"Украинская аграрно-страховая компания"

"Украинская аграрно-страховая компания"

Наша компания является классической страховой компанией, которая предоставляет наиболее широкий спектр страховых услуг юридическим и физическим лицам.
АО "Украинская пожарно-страховая компания"

АО "Украинская пожарно-страховая компания"

Акционерное общество „Украинская пожарно-страховая компания" (АО "УПСК") создана в 1992 году. АО УПСК имеет более 250 филиалов и представительств по всей Украине, а также лицензии на все без исключения виды страхования
Страховая компания "Гарант-Авто"

Страховая компания "Гарант-Авто"

СК «ГАРАНТ-АВТО» являлась одним из ведущих игроков рынка страховых услуг в Украине. Компания была основана в Киеве в 1992 году и на сегодня предоставляет программы страхования для юридических и физических лиц.
СК «Проксима»

СК «Проксима»

Страховая компания «Проксима» основана 16 июня 2005 года, на сегодня имеет 29 лицензий Госфинуслуг Украины.
Страховая компания "Мисто"

Страховая компания "Мисто"

ПАО «Страховая компания «Мисто» работает на страховом рынке Украины с 2005 года. Страховая компания «Мисто» зарегистрирована в городе Винница 28 апреля 2011 и активно проводит деятельность по защите имущественных интересов.
Страховая компания AMGgroup

Страховая компания AMGgroup

AMGgroup - страховая компания, которая предлагает широкий ассортимент страховых продуктов для клиентов!
СК «Одрекс»

СК «Одрекс»

Финансовая услуга, которая предлагается клиентам «СК «ОДРЕКС», является услугой по страхованию.
Конкретная стоимость услуги определяется в соответствии с утвержденными Правилами страхования (для добровольных видов страхования) и отмечается в конкретном договоре страхования, в зависимости от вида страхования, размера франшизы, согласованных сторонами условий страхования и других условий, имеющих значение для определения стоимости услуги.
Ритейл-Страхование

Ритейл-Страхование

Retail - первая компания в Украине, которая предлагает услугу Прямого страхования.


Страховая компания "Интер"

Страховая компания "Интер"

СК Інтер має акредитацію в усіх посольствах країн Шенгенської зони. Пересувні та мобільні точки продажів дозволяють фахівцям компанії оформлювати поліси страхування безпосередньо біля посольств по всій Україні та в офісах.
"Киевский страховой дом"

"Киевский страховой дом"

«Киевский страховой дом» на столичном рынке страхования с 1997 года. По данным рейтинга «Insurance Top»  вошел в тридцатку «ТОП-100. Лучшие страховые компании Украины».
Страховая компания "Доминант"

Страховая компания "Доминант"

СК "ДОМИНАНТ" - является универсальной страховой компанией, предоставляющей услуги страхования как для физических, так и юридических лиц.
Стар-Полис

Стар-Полис

Страховая компания "Стар-Полис", 1 сентября 2008 г. получившая лицензии на осуществление страховой деятельности, занимается страхованием имущества, наземного транспорта, страхованием от несчастных случаев, страхованием выезжающих за рубеж, финансовых рисков, кредитов, страхование грузов и багажа
Страховая компания "Райп"

Страховая компания "Райп"

ТДВ «Страхова компанія «РАЙП» засновано в 2000 році. Головний офіс компанії розташований в місті Києві. СК «РАЙП» є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України та Ліги страхових організацій України.
Европейский страховой союз

Европейский страховой союз

"Европейский Страховой Союз" является универсальной страховой компанией, которая предлагает своим клиентам интересные и взаимовыгодные виды сотрудничества практически по всему перечню страховых рисков.
СК «МОСТ»

СК «МОСТ»

СК «МОСТ»- молодая динамичная компания, которая предлагает широкий выбор программ страхования для корпоративного бизнеса и частных интересов.
ЧАО «Крымская страховая компания»

ЧАО «Крымская страховая компания»

Частное акционерное общество "Крымская страховая компания" работала на украинском страховом рынке с 15 марта 1993 г.




Имя*
Телефон*
Дополнительная информация
* - обязательные поля